• اطلاعیه ها

• Erosin

آموزش های مرتبط با انجمن (ویژه کاربران مهمان)   ۱۷/۰۳/۰۱

کاربر مهمان برای ارسال مطالب ، مطالعه رمان ها ، دانلود فایل ها و ... در سایت ثبت نام کنید. با ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید. میتونید از لینک زیر جهت آموزش استفاده کنید آموزش های مرتبط با انجمن (ویژه کاربران مهمان)
Yacjh

معرفی و نقد رمان با تو آغاز شدم|yacjh کاربر انجمن فوریو

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

خلاصه:

سَمرا دختری محروم از محبت مادری و عدم حضور سایه پدری در زندگی خود است،
 که تنها دلخوشی او برادرش سپنتا و
 نامزدش آرتا است.
 اما با حقیقتی که یک روز قبل از 
  عروسی اش می فهمد،
 دست تقدیر او را از دستی به دست دیگر و شهری به شهر دیگر می کشاند...

ژانر:عاشقانه/اجتماعی

دوستان متشکرم که رمان رو دنبال می کنید و وقت گرانبهاتون رو صرف خوندنش می کنید.

نیازمند یاری شما هستم.

نویسنده:یاسمن جعفرزاده

ویرایش شده در توسط Yacjh
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام نویسنده ی عزیز خداقوت!

ترجیح من بیشتر اوقات به خصوص درمورد ژانر اجتماعی داستان هایی هستن که از بطن جامعه نشات گرفته باشن ،بدون اغراق و پرداختن به زندگی‌های اشرافی و غیر معمول که با فرهنگ ما هیچ سنخیتی ندارن یا حتی اگر مطابق عرف جامعه هم باشن سرجمع شاید 20% اجتماع رو به خودشون اختصاص بدن ولی با تمام این اوصاف یکی از عواملی که باعث شد من به شخصه دنبال کننده ی رمانتون باشم این بود که با وجود به تصویر کشیدن زندگی طبقه مرفه جامعه مثل بعضی رمان هایی که متاسفانه الان باب شده درگیر فرع نشدین که از اصل قضیه بمونین...توصیفات داستانتون ساده،ملموس و به دور از پرگوییه...و همین سادگی و ملموس بودن باعث شده که مخاطب بتونه حس و حال شخصیت ها رو درک کنه...درسته که فضای رمان ی زندگی مرفهه ولی همین که شما غرق  توصیف مدل ماشین و فلان کاخ و...نشدین بزرگترین حسنه ...به علاوه اینکه که به بعد اجتماعی داستان به وضوح پرداخته شده:)

(پ.ن:البته که فقط قرار نیست داستان های ما تماما درمورد 80% دیگه ی جامعه باشه و اتقافا باید به طبقه ثروتمند جامعه هم بپردازیم اما از راه درست:) )

بیان داستانتون دلنشینه،مونولوگ ها و دیالوگ هاتون رو دوست دارم و فضاسازیتون هم کاملا متعادله وبرای تصویری که باید در ذهن مخاطب ایجاد بشه کفایت میکنه:)

و مقدمتون که بعد از خلاصه نویسی مهم ترین عامل جذب مخاطبه عالیه ...ی دید کلی درمورد فضای رمان داده شده و ژانر داستانو تو دلش جا داده.

پ.ن: من به هیچ وجه به خودم اجازه نمیدم که داستانتون رو نقد کنم چون هیچ سر رشته ای تو این زمینه ندارم و "صرفا خواستم نظر و حسمو نسبت به داستانتون منتقل کنم".به قول شاعر:

به حرص ار شربتی خوردم مگیر از من که بد کردم/ بیابان بود و تابستان و اب سرد و استسقا!

قلمت پایدار عزیزم:)

"در پناه حق"

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام عزیزدلم نظرهات خیلی دوست داشتنی بود و شوق بسیار خوبی رو برای ادامه دادن رمان به من داد خیلی خوشحالم و ممنونم به تمام نکات توجه کردید و ریز به ریزش رو شرح دادید باز هم تشکر می کنم که وقتتون رو صرف خوندن رمان می کنید می دونم به عنوان اولین قلمم بی نقص نیست و امیدارم در کنار دوستان خوبی مثل شما تلاشم بی نتیجه نمونه.

یاسی شمارو دوست^•^

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

رمان زیبایی داری فقط تو بعضی جاهاش غلط املایی داری دقت کن گلم..به هرحال زیباست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.