• اطلاعیه ها

• Erosin

آموزش های مرتبط با انجمن (ویژه کاربران مهمان)   ۱۷/۰۳/۰۱

کاربر مهمان برای ارسال مطالب ، مطالعه رمان ها ، دانلود فایل ها و ... در سایت ثبت نام کنید. با ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید. میتونید از لینک زیر جهت آموزش استفاده کنید آموزش های مرتبط با انجمن (ویژه کاربران مهمان)
Fateme

انتقادات و پیشنهادات

68 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1397/03/18, 15:46:10، Mohammadhossein.Mohammadi گفته است :

باشه اومدم

اینجا معاون ها و مدیرها با رنگ آبی و بنفش مشخص شدن

لطفا اگر عرضی دارید خصوصی اونها برید و سوالتون رو بپرسید و تاپیک هارو شلوغ نکنید.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/03/17, 03:52:24، ستایش*82* گفته است :

ببنید من هیچ توهینی نكردم ونامی از نویسنده نبردم . موضوع اینجاست كه شخصی كه داره رمان مینویسه سعی كنه رمان رو به بهترین سطح برسونه من همون اول گفتم جهت پیشرفت انتقاد می كنم تمام رمان ها و نوشته ها بی مشكل نخواهند بود اما اینكه یك نویسنده تازه كار سعی نكنه پیشرفتی در نوشتش حاصل كنه كارش بیهودست من دارم میگم باید سخت گیری بیشتری در پذیرش رمان بشه تا نویسنده به تلاش كنه به عمق نوشتش برسه

دوست عزیز

اول از اینکه برای پیشرفت رمان و رمان نویسی تلاش می کنید خیلی ممنونم.

و دوم اینکه باید خدمتتون عرض کنم اکثر این نویسنده هایی که شما داخل همین سایت میبینید سنشون زیر بیست سال هستش و اکثریت رمان اولی و این شدت سختگیری و جدیت در انتقادِ شما برای این رمان اولی ها منصفانه نیست.

نویسنده های ما درسته که هنوز اول راه هستن اما بسیار با استعداد هستن و درحال آموزش دیدن زیر نظر دو عزیزی که مدرک مرتبط و بالا دارن، هستن و قطعا بالاتر از این سطح ها که هستن خواهند رسید.

شما هم اگر پیشنهادی و راه حلی و نمونه ای از ضعف نویسنده هامون برای اثبات دارید بگید وگرنه انتقاد به تنهایی برای نویسنده های که ما تو نوشتنشون بیش از هفتاد درصد از عناصر رمان نویسی رو رعایت می کنن کارساز نیست.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Zhaleh گفته است :

ممنون میشم اینجا بیان کنید که نویسنده حداقل از خودش دفاعی بکنه یا اینکه به بهتر شدن قلمش کمکی بشه، هرچند با حرفتون موافق نیستم، نویسنده های این جا با تست قلم و پذیرش اساتید خبره وارد انجمن شدند.

من با خانوم پرتوی صحبت کردن و ایشون گفتن رمان هایی که خوندم از نویسندگانی بودن که اخراج شدن و مربوط به خیلی قبل تره و سو تفاهمات رفع شد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.