• اطلاعیه ها

• Erosin

آموزش های مرتبط با انجمن (ویژه کاربران مهمان)   ۱۷/۰۳/۰۱

کاربر مهمان برای ارسال مطالب ، مطالعه رمان ها ، دانلود فایل ها و ... در سایت ثبت نام کنید. با ثبت نام در مدت کوتاهی عضو سایت شده و از مطالب و امکانات سایت بهره مند شوید. میتونید از لینک زیر جهت آموزش استفاده کنید آموزش های مرتبط با انجمن (ویژه کاربران مهمان)
Mehrnaz

نشستی با نویسندگان

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

واااای خانوم شهدوست من عاشق شمام 

یکی از پرپا قرص ترین طرفتاراتونم

وعاشق رمان گ*ن*ا*هکار

پسند شده توسط 6 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، Rey_83 گفته است :

واااای خانوم شهدوست من عاشق شمام 

یکی از پرپا قرص ترین طرفتاراتونم

وعاشق رمان گ*ن*ا*هکار

رمان گ*ن*ا*هکار رمان خیلی خوبیه بهتون تبریک میگم

خانوم شهدوست

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

?بسم الله الرحمن الرحیم?
_:سلام خانوم دادخواه میشه باهم مصاحبه ایی کوتاه داشته باشیم؟!از طرف انجمن رمان 4u مزاحم شدم
_: سلام عزیزم،البته چراکه نه،باعث افتخاره
_: لطف دارین شما?? خب لطفا یه بیوگرافی کوتاه از خودتون بدید تا باهم آشنا بشیم.
_: الناز دادخواه هستم 23 سالمه متولد گیلانم متاهل
_: از کی شروع به نوشتن کردید؟چه آثاری دارید؟اولین رمانتون اسمش چی بوده؟!
_: فکر میکنم اولین رمانی که نوشتم اوایل سال 91 بود یه عاشقانه ضعیف که خودم بعد از یه مدت درخواست کردم از سایت ها حذف بشه چون حس میکردم اصلا رمان جالبی از اب در نیومده بعد از اون بهار سال 92 رمان دومم رو شروع کردم و آثار هام:
سه گانه درنده تاریکی/ 2 گانه گرگ زاده/ طرحی به رنگ خون/ گمشده در تاریکی/ سکوت تلخ
_: هدفتون از نویسندگی چی بوده؟
_: یه زمانی حس میکردم مطالب زیادی تو ذهنمه که دلم میخواد رو کاغذ بیارمش. نمیدونستم توانایی رمان نوشتن رو دارم یا نه دل و زدم به دریا و شروع کردم. اون موقع ها ژانر های تخیلی از نویسنده های ایرانی معدود و انگشت شمار بود. دلم میخواست بتونم تو این حیطه کار کنم و وقتی استقبال خواننده هارو دیدم واقعا انتظارشو نداشتم
_: علت اینکه طی دوران نویسندگی موفق بودین چیه؟
_: فکر میکنم یکی از دلایلش اینه که من با کتابام زندگی میکنم. یعنی هرچیزی که مینویسم سعی میکنم خودم اول تجربه اش کنم ترس وحشت ضعف امید و همه تین چیزا رو. چون حس میکنم ادم اگه خودشو تو اون شرایط قرار نده نمیتونه درست از زبان یه شخصیت توصیفش کنه. به جرات میگم واسه رمان درنده تاریکی جلد اول من یه سال با شخصیت ها زندگی کردم و یه سال مطالعه کامل روی اسطوره شناسی داشتم تا بتونم کارو تموم کنم.
_: از بین رمان هاتون کدوم رو بیشتر دوست داشتید ؟می تونید بگید چرا؟
_: جلد دوم رمان درنده تاریکی رو از همه کتابام بیشتر دوست دارم . نمیدونم چرا ولی حس کردم قلمم پخته تر شده بود و تونستم رضایت خواننده هامو جلب کنم. تو جلد دوم خیلی بیشتر با شخصیت اصلی یعنی کت احساس یکی شدن داشتم و  این موضوع رو خیلی دوست داشتم.
_: و درآخر یک جمله به طرفدارانتون بگید.
_: میتونم بگم از همتون ممنونم که همیشه با صبر و حوصله همراهیم کردین و بهم دلگرمی دادین برای نشوتن. اگه این طرفدارا و خواننده ها نبودن شاید هیچوقت دوباره دست به قلم نمی شدم. ولی اونا بودن که بهم انگیزه نوشتن دادن. هنوزم به عشق اونا مینویسم. ممنون از همه و از سایت رمان 4u.
_: خیلی ممنون از بودنتون تو این چنددقیقه پیشمون وممنون ازاینکه وقتتونو برامون گذاشتید
خدانگهدارتون?

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من عاشق رمان تَقابُل هستم...

واقعا خیلی قشنگ و فوق العاده بود 

رمانیه که من حتی بیشتر از (رمان گ*ن*ا*ه کار فرشته تات شهدوست )از تقابل لذت بیشتری بردم. میتونم با جرات بگم بهترین رمانی که تا الان خودندم بود..

چند سوال برای من ایجاد شده از این رمان اونم اینکه

۱.وقتی داوود نازنین رو به دکتر میبره و نازنین متوجه میشه رابطه ای در کار نبوده...و داوود میگه که فقط لباس های اون رو بریده..

پس چرا نازنین اونموقع(زمانی که در خانه با داوود بوده) فکر میکنه داوود باهاش رابطه داشته؟

اون خانه ای که بودن داوود نازنین رو برده بود کجا بود؟؟

امیداوارم این رمان جلد دوم هم داشته باشه و شما شروع به نوشتن کنید..

ویرایش شده در توسط یاسمین.ر
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

شبتون خوش♥️♥️
خب بریم شروع کنیم:
۱)اول یه بیوگرافی از خودتون

۲)از کی شروع به نوشتن کردید؟

۳) آیا نویسندگی رو از فرد خاصی در خانواده به ارث بردید یا صرفا به خاطر علاقه ی شخصیتون روی به این حرفه آوردید؟
۴) از نظر شما جو خانواده چقدر میتونه در پرورش نویسندگی یک نوقلم تاثیر داشته باشه؟
۵)اولین رمانتون؟
۶)چه آثاری دارید؟
۷)کدوم یک از آثارتون رو بیشتر دوست دارید؟ چرا؟ «از من بپرسین میگم جایی نرو????»
۸)هدفتون از نوشتن؟
۹)وقتی می نویسید چه احساسی دارید؟
۱۰)فکر میکنید دلیل موفقیتتون چی بوده؟
۱۱)آیا ژانر هایی غیر عاشقانه رو می پسندین برای نوشتن؟
۱۲)یه جمله به طرفداراتون♥️
موفق و پاینده باشید??

•••

۱.معصومه شهریاری(آبی)
متولد ده آذر هفتاد و یک
لاهیجانی
لیسانس حسابداری
۲.ب طور جدی که رمانم رو به اشتراک گذاشتم سال ۹۱یا۹۲بود.ولی سالها شاید بیشتر از ده سال برای خودم مینوشتم و قصه پردازی میکردم.
۳.به خاطر علاقه ام بوده.
۴.تا حدی میتونه تاثیر گذار باشه اما همه چی از وجود خودِ آدمه.از اون چیزی که تو قلب و دل آدم رشد میکنه و وادارش میکنه ک شخصیت و داستان خلق کنه.
۵.جایی نرو
۶.جایی نرو_سنگدل های دوست داشتنی_زخم پاییز_فصلی که پرستوها باز می گردند_شوره زار
و درحال تایپ زمهریرِ هور و کار مشترکِ گردِ باروت
۷.???
من همه رو به یه اندازه دوس دارم اما به یزدان و سنگدل ها مدیونم.
۸.شاید بتونم با نوشته هام تاثیری هر چند کوچک داشته باشم و اینکه قصه های خوبی خلق کنم که بعد از من موندگار باشن...
۹.وقتی مینویسم انقدر غرق میشم که اصلا چیزی رو حس نمیکنم??
۱۰‌.نمیدونم موفقم یا نه:)
۱۱.بله.و دوست دارم که بنویسم شون.همینطور که تو گردِ باروت ژانر جدیدی رو داریم امتحان میکنیم.
۱۲.دوسشون دارم?و ممنون بابت بودنشون?
ممنون از شما بابت اینکه منو قابل دونستید برای مصاحبه??

ممنونم خانوم شهریاری❤

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.